ЩО ТАКЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ RFID СЬОГОДНІ

Технологія RFID розвивається дуже швидко в останні роки. Це нова технологія, яка використовує радіочастотні сигнали автоматичного розпізнавання цілей та доступ до відповідної інформації. Інтегрований імпульсний датчик RFID мітки невеликий, щоб люди могли його носити. Активація пасивного режиму очікування для зменшення споживання електроенергії та використання методу поділу коду ALOHA з кодованим поділом з різноманітним доступом, щоб уникнути зіткнень, в кінцевому підсумку рятує інтерактивну відповідь від землетрусу, що значно підвищує ефективність пошуку та порятунку.

Використання технології RFID

Традиційно ми використовуємо RFID для ідентифікації автомобіля та автомобіля. У епоху Інтернету RFID було використано у багатьох галузях логістики та управління постачанням, виробництвом та складанням, обробкою авіаперевезень багажу, обробкою поштових / експрес-пакетів, управління документами та управління бібліотеками.

Майбутнє RFID додатків буде все ширше поширюватися. Зростає кількість компаній, урядів та організацій, які шукають технологію для відстеження та ідентифікації майна, обладнання, товарів і виробів не тільки з харчової, фармацевтичної та автомобільної електроніки, але також від ферми або виробника до споживача та використання . Аналогічним чином, розміщення та підтримка великомасштабних проектів є особливо важливими, такими як транспортні та громадські об'єкти. Наступним буде з'явитися рішення RFID для забезпечення аудиторських слідів для різних областей.