Що таке SMART CARD Reader & TERMINAL

Смарт-картер , також відомий як термінал смарт-карт, наприклад, термінал продажу, термінал кредитної картки, це пристрій, який можна керувати смарт-картками для отримання інформації про картку та здійснення транзакції.

Типи читачів смарт-карт

Залежно від виду смарт-карт, програвачі смарт-карт можна розділити на контактний безконтактний зчитувач із двостороннім інтерфейсом.

Інтерфейс

Як правило, читач інтерфейсу з ПК для більшості своїх вимог щодо обробки. Основним засобом зв'язку з USB-портом, програвачами смарт-карт з інтерфейсом RS232 досі є певна кількість користувачів.

Контактний та безконтактний зчитувач смарт-карт

Контактний зчитувач в основному відповідав міжнародному стандарту ISO7816, а зчитувач безконтактних карт використовував стандарт інтерфейсу ISO14443.

Зв'язатися

Зчитувач смарт-карт контактів вимагає фізичного з'єднання з картами, такими як вставлення картки в читач. Є багато програм, що використовують цей тип читача, такий як банкомат, ідентифікатор і збережене значення. Існує дві основні риси даного типу читача: одна є захищеною завдяки комунікації з картами до читача, часто підтримуваний стандарт цього типу - ISO 7818 T = 0; Інша перевага - це швидкість, а деякі - до 848 Кбіт / с, наприклад, це CREATOR CRT-288-K.

无标题_00094-副本.jpg