Що таке смарт-карта

Смарт-картка - це гнучка пластикова картка, звичайно виготовлена з ПВХ, яка містить одну або декілька вбудованих інтегральних мікросхем. Інтегральну схему в смарт-картці часто називають ICC, чіпом для смарт-карт, інтелектуальними мікросхемами або захищеним мікроконтролером (Secure MCU), тоді як смарт-карти часто називають також смарт-картками, чіп-картами, IC-картами, ICC або CPU-картками.

Фізичні характеристики Смарт-картки визначені в стандарті ISO / IEC 7816-1 (Ідентифікаційні картки - Плати інтегрованих карток - Частина 1: Картки з контактами - Фізичні характеристики), а розташування та розміри контактів визначаються стандартом ISO / IEC 7816-2 (Ідентифікаційні картки - Інтегральні плати - Частина 2: Картки з контактами - Розміри та розташування контактів).

З контактними смарт-картками зазвичай не містяться акумулятори, а потужність, необхідну для роботи, поставляється програвачем Smart Card Reader, який виступає в якості середовища зв'язку між смарт-картою та хостом (наприклад, смартфон, комп'ютер, POS). Зверніться до інтерфейсу Smart Card Readers із смарт-картками за допомогою до 8 контактних PIN-кодів, тоді як безконтактні читачі смарт-карт не потребують фізичного контакту з карткою. Контактні накладки на картці покриті позолотою, і дві з них (РЧУ) зазвичай не використовуються.

Поки позиція, мінімальні та максимальні розміри та місце розташування контактної панелі стандартизовані, макет контактної панелі може бути вільно спроектований виробником мікросхем або постачальниками карт.

Контактні колодки з'єднані з чіпом за допомогою надзвичайно тонких проводів для склеювання, які заглиблюються в герметичну смолу.

Поперечний перегляд структури та упаковки смарт-картки

Смарт-карти можуть бути класифіковані відповідно до типу чіпа, імплантованого в картці, та способу обміну даними з картковим пристроєм. Наведене нижче малюнок роз'яснює класифікацію:

Картки мікроконтролерів / Мікропроцесорні карти

Мікропроцесорні карти містять мікромодуль, що містить один або декілька мікросхем інтегральної мікросхеми з пам'яттю та мікропроцесором. Мікропроцесорні карти мають можливості обробки даних і є концептуально еквівалентними для комп'ютера з власною ОС під назвою Card Operating System (COS), файлової системи та програм. Кілька програм можна завантажити на картку MCU.

Картки пам'яті

Чіп картки пам'яті тримає і зберігає дані в EEPROM або флеш-пам'ять, але немає жодного процесора, тому не існує можливості обробки. Картки пам'яті - це надійна та популярна альтернатива магнітним смужним картам.

Відеокарти

Дисплейні карти - це смарт-карти, які крім стандартних чіпів вставляють принаймні акумулятор, додатковий чіп та РК-дисплей, який використовується для відображення секретних ключів або одноразових паролів.

Безконтактні смарт-карти

Безконтактна смарткарт вбудовує інтегральні мікросхеми та, принаймні, антену, яка зв'язується з терміналом через радіохвилі.

Гібридні карти

Гібридна карта - це тип смарт-карти, в який вбудовано дві чіпи, одна - це зв'язок через інтерфейс контакту, а другий, який використовується для спілкування через безконтактний інтерфейс. Гібридні картки іноді називають картками Twin. Хоча все ще на ринку їх використання постійно знижується.

Подвійний інтерфейс смарт-карт

Смарт-картка подвійного інтерфейсу, також відома як Combi Card) - це тип смарт-карти, що вбудовує один чіп, здатний керувати як контактами, так і безконтактним інтерфейсом.

Вибухнув погляд на подвійний інтерфейс смарт-карти.

Багатокомпонентні карти

Багатокомпонентні карти - це смарт-карти, які крім стандартних чіпів вставляють один або більше електронних компонентів, наприклад, акумулятор, рідкокристалічний дисплей, датчик відбитків пальців.