Що таке кард-рідер?

Картрідер - це пристрій для введення даних, який зчитує дані з карткового носія. Картрідери можуть бути розділені на контактні та безконтактні читачі IC-карт та віддалені читачі відповідно до різних типів карт. Контактна картка IC відповідає стандартному інтерфейсу ISO7816, а безконтактна IC-карта відповідає стандартному інтерфейсу ISO14443. І віддалені читачі дотримуються стандартного інтерфейсу ETC GB20851.

card reader

Інтерфейси картки пам'яті неоднорідні. Основні типи карт пам'яті включають CF-карту, SD-карту, MiniSD-картку, SM-карту,

Картрідер - це апаратне пристрій, який дозволяє читати та передавати дані з різних портативних пристроїв зберігання пам'яті. Це може бути окремий пристрій, який підключається до комп'ютера через USB або він може бути інтегрований в комп'ютер або багатофункціональний пристрій. Комерційні версії кард-рідера можуть читати смарт-карти безпеки. Більшість читачів карток приймають кілька форматів карт пам'яті, включаючи Compact Flash і Secure Digital. Крім того, більшість багатофункціональних принтерів / сканерів / копіювальних апаратів тепер мають вбудовані зчитувачі карт, таким чином, ви можете скористатись перевагами принтерів для друку фотографій.

Деякі зчитувачі карток можуть отримати доступ лише до одного типу карти пам'яті, тоді як деякі карти пам'яті інтегрують функціональність карт-рідерів. Тому, поки ви вставляєте таку картку пам'яті на USB-порт, комп'ютер може безпосередньо отримати доступ до його даних.