VISA запускає безконтактний платіж в Марокко

Visa заявила, що її марокканські власники карток зможуть скористатися безконтактними платежами .

Власники безконтактної картки Visa тепер зможуть платити за покупки, просто натиснувши на свою безконтактну картку Visa або платіжну систему на контрольних терміналах, які наразі встановлюються в різних точках продажу.

Безконтактна платіжна система зменшує платіж приблизно на півтора секунди, повідомляє VISA в заяві. Компанія пояснила, що для підтвердження оплати, достатньо було б принести вашу картку Visa на термін перевірки більш ніж чотири сантиметри.

Нова технологія захищена декількома рівнями безпеки та виключає будь-який ризик несанкціонованих транзакцій, підкреслює той самий джерело.

"Безконтактна технологія все більше поширюється по всьому світу, і, як лідер в галузі електронних платежів, ми прагнемо надавати новітні технології цифрових платежів", - сказав Самі Ромдхане, генеральний директор Visa International в Марокко.

Система доставки та оплати Visa надає величезну вигоду як для торговців, так і для клієнтів, що дозволяє здійснювати більше операцій за значно коротший проміжок часу. "Він також пропонує споживачам цілком безпечний та прозорий спосіб оплати", - додав Ромдайн.

"Марокканський міжбанківський центр (CMI) повністю підтримує прийняття безконтактного платежу в Марокко. У нас вже є понад 13 000 терміналів, обладнаних цією системою, включаючи торгові центри, усі магазини BIM, а також більшість торгових компаній, які є членами CMI, які продають товари чи послуги ", - заявив Мікаел Насірі, генеральний директор компанії CMI.

"План полягає в тому, що до кінця 2018 року ми хочемо, щоб система досягла 20 000 терміналів", - продовжував він.