ToneTag, що є постачальником безконтактних платежних рішень, отримала 1,3 мільйона доларів у венчурному капіталі

За даними закордонних джерел інформації, венчурна меду страусів розуміє, що компанія ToneTag, постачальник безконтактних платіжних рішень, оголосила про те, що вона отримала венчурний капітал у розмірі 1,3 мільйона доларів з Tropical Star Limited.


На сьогодні загальне фінансування компанії перевищило 2,3 мільйона доларів США.


Компанія Ostrich Venture Media також дізналася, що ToneTag зосереджується на безконтактній технології мобільних платежів та фокусується на технологіях NFC та QR-коду. Щоб покращити свій сервіс, компанія ToneTag співпрацювала з рядом місцевих банків та компаній цифрового кошельника, щоб здійснювати операції через мобільні телефони, POS-пристрої, зчитувач карт та інші не пов'язані пристрої.


Проте на етапі введення в експлуатацію компанія виявила, що сканування QR-кодів не справлялося з дуже високим рівнем 40%, тому вони відчували, що більш ефективно використовувати технології, що не використовують технологію без падіння.


Тепер користувачі можуть використовувати технологію ToneTag для вилучення готівкових коштів з банківських банкоматів і мати можливість вільно вибирати з різних транзакційних каналів, таких як цифрові кошельки або банківські мобільні додатки, а головне - три секунди для здійснення транзакції.


Повідомляється, що бізнес ToneTag охопив понад 250 000 торговельних не пов'язаних пристроїв, а станом на листопад 2016 року платформа має доступ до більш ніж 18 мільйонів споживчих пристроїв.