У ЗВІТІ про зміни у ТВОРЦЯ "акцій

Ми хотіли б повідомити вам, що наша компанія є творцем придбав 70% акцій GRG банківської компанії і ми будемо злиття з GRG банкінг, але зміни не буде прийнято в команді Творця, бізнес практики та послуг служби замовника.

Створена в 2001 року як перша компанія, які самостійно розроблена вбудованих кард-рідер і карти Диспенсер, ТВОРЦЯ (КИТАЙ) ТЕХНОЛОГІЯ Co., LTD стає однією з провідних компаній Hi-Tech, яка інтегрована R & D, виробництві і збуті платіжних карт, видача готівки та оплати онлайн модуль. Сертифікований якості ISO9001 система автентифікації в 2002 році, ТВОРЕЦЬ став Шеньчжень Hi-Tech підприємства в 2003 році. Заслужений Hi-Tech Чеське Будейовіце в 2008 році.

Творець постійно розвивається разом з підтримкою і це від клієнтів як вдома, так і за кордоном. Тепер вмикаємо карткової індустрії платіжних модуль, а також грошові виплати промисловості, творець розробила серіалів вишуканий, інноваційних продуктів, як ЕПТ-630-CZ1 безконтактних карт читачів, ЕПТ-310N високопродуктивний моторизовані кард-рідер, ЕПТ - 288C високопродуктивний кард-рідер та C100 B11 купюроприймач, який все дотримуються міжнародних і Китай стандартів.

GRG-банкінг є провідним постачальником валюти розпізнавання та грошові технологічних рішень з великий потенціал і швидкого розвитку.  Протягом більше 20 років GRG спеціалізується на розробці та виготовлення Банківський автомат (ATM), відео касир Machine(VTM), автоматичного тарифу колекції (АФК), валюти визнання і грошові обробки обладнання модулів і систем,-це сучасне підприємство хай тек, які займаються незалежних R & D, продаж, виробництво, послуги.

Штаб-квартира в Гуанчжоу, GRG є № 1 атм постачальника в Китаї і Топ 5 гравців на світовому ринку. Комплексні рішення GRG, широко використовуються в Фінанси, Телеком, КІТ, залізничного та роздрібних секторах. До до березня 2015 року GRG в продукти та рішення широко використовуються в більш ніж 70 країнах і регіонах по всьому світу, з більш ніж 170 000 машини, забезпечення надійності, безпеки та зручності для більш ніж 10 мільйонів людей щодня.

Із зростанням попиту на самообслуговування обладнання як на вітчизняних і зарубіжних ринок передових вбудованих кард-рідер має світле майбутнє. Передбачає придбання Творця, за GRG, з одного боку, це може знизити вартість і підвищення прибутковості на основі зустрічі їх володіє вимоги для вбудованих картку читача модуль; з іншого боку, GRG може відкрити нову точку прибутку для досягнення сталого розвитку шляхом сприяння рішення по всьому світу.

Після придбання GRG проведе 70% акцій Творця і буде не внесено зміни у творця команди, бізнес практики і до послуг відпочиваючих. GRG буде не шкодуючи допомогти новий ТВОРЕЦЬ потужний технічної та маркетингової підтримки, бути світовий лідер в індустрії платіжної картки та грошові кошти.

Як Китайська приказка говорить: погашати стільки, скільки ви можете навіть трохи трохи користь, що ви отримали. Велике спасибі ще раз за постійної підтримує та сприяє, нові творець буде тримати виконання наших цінностей клієнтів успіху, цілісності, інновацій та співпраці. Дайте нам приєднатися до руки і рухатися вперед до створення більш славетне майбутнє.

ТВОРЦЯ (КИТАЙ) ТЕХНОЛОГІЯ Co., ТОВ

2015-7-31