CREATOR RFID Reader

Сімейство зчитувачів серії CREATOR RFID поєднує в собі новітню технологію RFID з привабливим та настроюваним дизайном. Це і може бути легко інтегроване в більшість фізичних систем контролю доступу, і він підтримує всі стандартні картки доступу на ринку.

Читач однаково добре підходить для внутрішнього та зовнішнього використання, оскільки він може витримувати все, від пилу до екстремальних погодних умов. Ви можете налаштувати читача кольором та логотипом на свій вибір, а також вибрати один з двох різних розмірів читача з клавіатурою або без нього.

Виберіть карткові технології

Ви також вибираєте технології картки доступу, які ви хочете використовувати, такі як MIFARE Classic, MIFARE Plus, MIFARE DESFire та EM-карт. Якщо ви хочете підтримувати нову технологію, ви просто використовуєте карту конфігурації - вам не потрібно перевстановлювати читача, щоб оновити його.

Безпечне спілкування з OSDP

Більшість читачів розшифровують карту доступу та надсилають інформацію в звичайному тексті на контрольний пристрій, що дозволяє злочинцю скопіювати картку, навіть якщо ви використовуєте найбезпечнішу технологію картки. Це запобігає Cidron, оскільки зв'язок між пристроєм зчитування карт та пристроєм керування використовує протокол Open Supervised Device Protocol (OSDP) із протоколом безпечного каналу (SCP).