Смарт-карти мають численні програми

Умовні дані для смарт-карт перевершують прості повзунки.

Кампус коледжу є прекрасним прикладом, щоб продемонструвати, як інтелектуальні облікові дані виходять далеко за межі традиційних посвідчень особи. Окрім інформації про індивідуальний профіль, вони можуть забезпечити студентам безпечний доступ до всього, починаючи від залів для перебування, закладів відпочинку та комп'ютерних мереж, до безпечних способів оплати в їдальнях та торгових автоматах.

Наприклад, у приміщенні пральні в коледжних гуртожитках смарт-карти або смартфони можуть бути використані для автоматизації пральних машин і сушарки, усунення необхідності в касовому боксі, збільшенні зручності та зменшенні загрози крадіжки. Деякі варіанти облікових даних навіть дозволяють особам використовувати свої картки для доступу до академічної інформації та особистих документів.

Давайте підведемо підсумок та перелічіть різні програми, які адміністратор системи безпеки кампуса може розглянути для реалізації інтелектуальних облікових даних:

Фізичні верифікації адміністрації

Адміністрація управління відвідувачами

Забезпечення або отримання доступу до призначених прав

Відмова від надання або доступу до привілеїв

Розподіл обов'язків

Адміністрація автостоянки

Адміністрація проїзду власності

Відповідність / управління звітності та аудиту

Усунення несправностей та технічне обслуговування системи

Кореляція сигналу та відповідь

Екстрені повідомлення та повідомлення

Програми для аналізу відео (люди підрахунку, відстеження поведінки тощо)

Ідентифікація

Час і відвідуваність

Логічний доступ

Перевірка запасів

Нарахування пільг у різних місцях, включаючи кафетерію

Друк документів

Зберігання біометричних шаблонів

Давайте також не забуваємо про систему управління будинком. Якщо система контролю доступу зазначає, що хтось знаходиться в певній частині будівлі, можна активувати кондиціювання та освітлення. Після того, як ця особа вийде, система керування доступом або відеосистема може автоматично повідомити адміністрації будівлі про вимкнення цих систем. Це може заощадити гроші та ресурси - це потенційне зелене рішення, яке буде корисним для задоволення вимог щодо розумного будівництва.