Смарт-картку читача продукти

РФ ідеї повітря ідентифікатор читач безконтактними смарт-картами, могли читати та записувати, код і програми розвитку. ПОВІТРЯ ID реєстрації безконтактних смарт-картку читача більше не вимагає ручним введенням може забезпечити правильне визначення. Майже всі 13,56 МГц безконтактні/близькість картки/датчик етикетці датчик ідентифікації карти сумісні.
Читач дозволяє користувачеві використовувати будівлі доступ до картки або інші індукції 13,56 МГц тегів для інших форм ідентифікації, що дозволяє користувачам швидко налаштувати їх продуктивність.
Як реєстраційної картки або ID посвідчення читач/тестер, режим USB для емуляції клавіатури, картки даних як ключові вводу до положення вказівника на екрані. До і після індукційного карт даних натисканням настроєний читача.
Він може бути використаний в автономні системи, або використовувати інструментарій розробника (SDK) для інтеграції з іншими додатками програмного забезпечення. Як інтегрований читач та її застосування в: комп'ютер/LAN отримати доступ до системи, одноразова реєстрація, реєстрації картки, відвідувач управління, точки продажу, час, ідентифікації користувача, семінарах і так далі.