Рідкокристалічний дисплей Card Reader IC для швидкого, плавного чистування

Динамік рідкокристалічного дисплея, який дозволяє користувачам здійснювати платежі за допомогою швидкої хвилі IC-карти 5 квітня (надано компанією Sharp Corp.)

Компанія Sharp Corp. розробила надшвидкий та швидкий рідкокристалічний дисплей з рідкокристалічним дисплеєм (IC), що дозволяє користувачам платити за товари за допомогою швидкої хвилі карти, оголошеної компанією 5 квітня.

Гігант електроніки хоче встановити новий дисплей на своїх касових апаратах та торгових машинах, і зараз зараз ведеться переговори з кількома компаніями щодо впровадження цієї технології.

Смартфони з функцією мобільного кошечка "Osaifu-Keitai", а також картки IC, прийняті на громадському транспорті та в магазинах, наразі обмінюються інформацією з читачами на відстанях до декількох сантиметрів за допомогою бездротових радіохвиль.

Ці читачі мають вбудовані металеві антени, але коли Sharp намагався побудувати антени на РК-дисплеях, вони затуманили дисплеї.

Різко подолали проблему, використовуючи надтонкі антени та прикріплюючи їх до РК-дисплеїв, створюючи чутливий та швидкий новий дисплей, не погіршуючи його зовнішній вигляд.

Будь ласка, звертайтеся до нас, щоб отримати додаткову інформацію про програму для читання карт пам'яті .