RFID читача: Поле вживання тютюну оборот промисловості

Тютюнової галузі має бути вручну приводом і відходів людського і схильний до помилок. Використовуючи RFID зчитувач керувати тютюнової галузі буде ще більш зручною.
Тютюн логістичної системи є найбільш передовою в галузі логістики 80% матеріально-технічне забезпечення пакувальні пластикові ящики були використані. Пластикові ящики мають очевидні переваги: легкий і легко носити з собою, Складная, легко зберігати, щоб операція лоток, завантажування і високий ККД; захисту й протиугінні, анти-сигарет, що змінилося; встановлені дим швидше, покращена швидкість сортування; рециркуляції і довге життя, тривале застосування і низька вартість. Логістика контейнер як вигідна альтернатива картонні коробки і пластикові Плівки пакувальні, але відсутність в режимі реального часу моніторингу контейнерів в обігу, існує ящик втрачається, відновлення проблеми знаходяться поза їхнім контролем, що призводить до низької обороту і запасів. RFID маркування ящиків, ящики якості базових одиниць логістики ідентифікації, автоматичного збору. Різноманітні збору даних та інтеграція аплікацій, через кабельних/бездротових комунікацій, розумний, смарт-портативний мобільний термінал, відкрите ідентичності канал машини, Автоматична маркування машини читання та письма пристроями для збору даних та завантаження. Повна управління запасами, зберігання автоматичного виправлення контейнер інвентаризації, підвищити ефективність роботи.
Використовуючи RFID теги контейнер, ефективний контроль переробки контейнерів, щоб уникнути втрати, обміну, інформацією зменшити праці посилання, щоб заощадити час за статистики, аналізу даних, дані, необхідні для забезпечення управління, надавати достовірні дані приймають рішення.