Моторизований кард-рідер і завод-виробник

Creator CRT-310-N є моторизованим пристроєм для зчитування карток з повною вставкою, з картою захопленої / викинутої картки та 3-карткою в одній функції, яка може обробляти всі типи стандартних карток. Інтегрований монтаж затвора був розроблений для усунення вторгнення стороннього тіла та зменшення забруднення від пилу та бруду.

Motorized Card Reader Factory and Manufacturer

Задній висновок Card Capture дозволяє знімати та зберігати картки всередині машини, але все ще зберігає повні функції зчитування. Повне керування за допомогою моторизованих карток забезпечує максимальну надійність читання та запису та запобігає передчасному зняттю картки під час циклів передачі даних. Чудові конструкційні та приводні матеріали забезпечують перевірену надійність більш ніж 1 000 000 циклів вставки карт. Обладнаний для читання магнітних смужок (читати на вставці або виведення), RFID і IC карт промислового стандарту розміром 85,5 мм х 54 мм.

Моторний кард-рідер CRT-310-N є частиною лінійки пристроїв для читання карток Creator, вибраних завдяки своїм чудовим наборам функцій і підвищеному захисту в складних умовах роботи.