Спосіб обслуговування диспенсера SIM-картки CRT-720

Спосіб обслуговування диспенсера SIM-картки CRT-720

Зносостійкість та пилоутворення виникають внаслідок стирання та впливу пилу після періоду використання. Продуктивність машини буде відхилятися від пилу на датчику і забруднювача на контакт IC, в цій ситуації, обслуговування для CRT-720 необхідно і конкретні керівництва відносяться до наступного:

1. Очистіть і змастіть компоненти дозатора за допомогою щітки або м'якої тканини, якщо компонент дозатора забруднений.

2. Змащуйте компоненти транспортування (направляючу вісь, гвинт, гвинт, залізний блок) за допомогою щітки або м'якої тканини, коли транспортування не є плавним і легким.

3. Виявлення сенсорів: Спочатку підключіть машину, а потім шукайте стан датчика з програмного забезпечення DEMO. Звичайний стан статусу датчика наведений нижче. Якщо виникла будь-яка нестандартна ситуація, виконайте операцію очищення датчика.

4.Періодичне обслуговування: Рекомендують робити це раз на 3 місяці

For Технічне обслуговування датчиків: Почистіть три датчика U-форми на верхній платі та датчики bin / stacker на картці помилок чистою м'якою щіткою.

Of Очищення контакту з SIM-картки: Перемістіть лоток картки вниз, натиснувши кнопку завантаження картки та очистіть контакт SIM-картки алкогольною щіткою.

Machine Для машинного очищення: компонент транспортування картки та компонент дозатора повинні зберігатися чистими та змазаними.

55555555555555