Лондон запускає першу в світі безконтактну схему для виконавців вулиць

Ось втрата безготівкового суспільства, якого ви, можливо, раніше не думали: скромний вуличний виконавець. Зрештою, якщо більшість з нас платитиме за допомогою смартфонів і безконтактних карток, як ми зможемо зробити запасні зміни для музикантів на метро? У Лондона є одне рішення: нова схема, яка надіє виконавців безконтактними платіжними терміналами.

Проект розпочався ці вихідні міським міським головою Садік Хан і є співпрацею з Busk In London (професійним органом для автобусів) та шведською платіжною фірмою iZettle (куплена в цьому місяці PayPal на суму 2,2 млрд. Дол США). Нечисленні виконавці кілька тижнів випробували безконтактні читачі iZettle на вулиці, і Хан зараз говорить, що схема буде викатана по 32 району Лондона.

Шарлотте Кемпбелл, штатний працівник вулиці, який був учасником судового засідання, повідомив BBC News, що нова технологія "справила значний вплив на внески". Капітан сказав: "Більше людей, ніж будь-коли, намагаються пожертвувати, поки я співаю, і часто, коли одна людина робить, інший слід ".

Читачі повинні бути підключені до смартфону чи планшета, а також приймати платежі фіксованих сум (встановлених окремим виконавцем). Вони працюють з безконтактними картками, телефонами та навіть смартвитами. Там немає ніяких деталей про те, скільки читачів буде надано акторам вулиці Лондона, чи їм доведеться платити за читачів.

Хоча індивіди іноді створюють свої власні безконтактні платіжні системи (і в Китаї, це не рідкість, коли вуличні виконавці та жебраки використовують QR-коди для пошуку порад щодо мобільних пристроїв), це, здається, перша схема такого роду, яку очолює міська влада.

"Busking допомагає з'явим художникам відбити свій талант і дає їм можливість виступати перед величезною кількістю людей", - сказав Хан в повідомленні преси. "Мені дуже приємно, що iZettle вибрав Лондон, щоб запустити цю інноваційну схему - дозволяючи художникам приймати пожертви через платіж за картками, а також готівку. Тепер більше лондонців зможуть продемонструвати свою підтримку блискучим, талановитим виконавцям вулиць столиці ".

Хоча вуличні виконавці зможуть адаптуватися до цих змін, варто також подумати про тих, хто не буде, як бездомні. Фахівці стверджують, що якщо монети та ноти зникнуть з міських вулиць, то це буде ще одним бар'єром, який позбавляє тих, хто бідний, за межі суспільства. Якщо у вас немає банківського рахунку або доступу до Інтернету, як ви плануєте жити в світі без грошових коштів? Це питання ми ще не відповіли.