Латинська Америка банківська карта Китайський чіп

Інформаційний агентство Синьхуа, репортер Чжао Ян Чен Вейхуа


"Вибачте, ваша банківська картка не може бути введена". "Мені дуже шкода, ваш телефон не може бути введено". Управління заводом настільки суворе? Це правильно, тому що це фабрика, що спеціалізується на виробництві продуктів захисту інформації, таких як банківські картки та мобільні телефони. Тут виготовляються багато чіпових банківських карток, мобільних телефонів та дорожніх карток, що використовуються жителями країн Латинської Америки, включаючи Бразилію. Холдинг цього заводу є приватним підприємством з Китаю.

В останні роки фінансове співробітництво між Китаєм і країнами Латинської Америки процвітало. Банк Китаю та Індустріальний та Комерційний Банк Китаю успішно пройшли коріння в Бразилії та ще більшій кількості країн Латинської Америки та стали хвилюючими факторами фінансового співробітництва між Китаєм та Латинською Америкою. Наслідуючи це, виробники карток Китаю підтримують тенденцію часу та захоплення ринків в Латинській Америці.

У Бразилії, де проживає трохи більше мільйона жителів, ви можете побачити бразильський прапор, що летить з плечима до плеча з китайським національним прапором. Бразильська компанія InterContinental, яка знаходиться під контролем Beijing Catch Data Corp., розташована в цьому маленькому містечку, названому на честь колишнього президента Бразилії.

У добре керованому семінарі ви можете побачити картки, випущені основними бразильськими банками, такими як Федеральний резервний банк Бразилії та банку Брашов, а також банківські картки в таких країнах, як Перу та Панама, кар'єрні картки Carrefour, члени Metropolitan Insurance Картки компаній тощо. Картки тут виготовляються, друкуються, стискуються та встановлюються на високоякісний професійний папір, імпортований з Китаю. Потім картки надсилаються до компанії, де персональні дані компанії фіксуються на заводі компанії в Сан-Паулу або в країні, де вона надсилається споживачам.

Виробництво банківських карток у Латинській Америці - це нішевий ринок, у якому не більше 10 виробників, що мають власність у Латинській Америці. Виробничий менеджер InterCorca Массіо Морейра заявив, що компанія була створена в 1999 році з дозволу таких глобальних кредитних карток, як Visa, MasterCard та American Express, з поточною виробничою потужністю 150 000 копій на місяць. Існують також телекомунікаційні картки, транспортні картки та торгові картки, в тому числі Олімпійські ігри, присвячені трафіку, в минулому році Олімпійські ігри Ріо випускаються компанією Interweave.

Як компанія з інтелектуальної картки та інформаційної безпеки, в світі працює 11 офісів. У першу чергу Бразилія провела кампанію з просування товарів у Бразилії в 2014 році, а згодом отримала 57% Інтерконтиненту в 2016 році як холдингова компанія. В даний час, на додаток до системи виробничого заводу, компанія також має персоналізований завод з письмовими картами в Сан-Паулу, і планує вивести на ринок Латинської Америки більше провідних китайських технологій інформаційної безпеки.

"Ми дуже корисні на бразильському ринку, у якому понад 200 мільйонів людей по собі і в усьому регіоні Латинської Америки, і ми розуміємо, що у сфері безпеки платежів та продуктів транзакційної безпеки, в Латинській Америці та Азії все ще є деякі прогалини Я вважаю, що філія в Бразилії може допомогти у вдосконаленні ринку оплати та захисту інформації в Латинській Америці, яка в основному заснована в Бразилії ".