КІОСКОВИЙ САМООТВЕТНИЙ ТЕРМІНАЛ - НЕЗАЛЕЖНИЙ І ЕФЕКТИВНИЙ ПРОДАЖ КАНАЛІВ

Опитування показує, що встановлені потужності терміналів самообслуговування "Кіоск" в світі зростають майже на 15 відсотків на рік. Як видно зі швидкого розвитку встановленої потужності, дебютує де-факто колекція інформаційних консалтингу Kiosk та продаж терміналів самообслуговування в епоху розвитку ринку, орієнтованої на клієнта, та наразі на серйозні тенденції розвитку ринку.

Сьогодні глобальні торговці покупець поєднують традиційні продажі товарів та самообслуговування "Кіоск". Устаткування для самообслуговування кіосків стало ефективним засобом для роздрібних торговців, що покращує імідж магазину та покращує якість обслуговування. Оглядові шоу, реклама, загальні інформаційні запити, запити інформації про продукт, електронні транзакції, квитки, оплата рахунків, самостійне оформлення та інші супермаркети - основне напрям застосування Кіоску.

kiosk card reader

Багато персоналізованих програм, дозвольте нам, Кіоск буде мати тісний контакт з нашим життям. Компанія Wincor Nixdorf поєднує в собі самообслуговування та успішний досвід роздрібної торгівлі, що впроваджується в автосервіс роздрібної торгівлі. Машина самообслуговування Kiosk: відкрита платформа, сенсорний екран, мультимедійні можливості, гнучкий доступ до мережі, стандартизація операційних систем та інтерфейсів. , а також видатні сервісні можливості. Особливо варто зазначити, що завдяки модульному дизайну та автономній конфігурації вона більш підходить для різних гнучких та персоналізованих додатків. Крім традиційного пошуку інформації назовні, Kiosk також пропонує виплати за рахунками, передплачені телефонні картки, купувати квитки та квитки досягти розподілу капок, друку фотографій та інших послуг, досі добившисьрекламної та трансляційної інформації, збільшуючи сканер або взаємодію з голосом. Давайте розглянемо обладнання кіоску на практичному випадку на світовому ринку:

Кіоск Продукт використовується в Німеччині

Універмаг Kaufhof у Німеччині, Kioskproduct застосовується як основний канал для відгуків споживачів. Члени магазину підрозділу можуть самостійно перевіряти пункти, і відповідно до пунктів, внесених до обміну для подарункового реєстру від члена карткового читача, який може бути розміщений у магазині; магазини також пропонують запити на виставлення товару та інформаційні послуги для споживачів через КІОСК, це сервіс не може не тільки допомогти споживачам швидко знаходити товари, але й дозволяти споживачам просто купувати процес покупки. У універсальні магазини пропонують такі зручні послуги та споживчий досвід, безумовно, підвищить лояльність клієнтів.

КіоскПродукт використовується в Нідерландах

У Нідерландах, магазинах Albert Heijnsupermarket, кіоск налаштований як платіжний термінал для самоконтролю. Після здійснення покупок споживачі можуть самостійно здійснювати оплату, а також отримувати новий спосіб оплати, який використовує безготівковий платіж. Для роздрібних торговців, у підвищенні досвіду користувача, збільшення лояльності клієнтів, а також може оптимізувати процес оформлення розрахунків та оплати, а також важливіше зниження операційних витрат на роздрібну торгівлю.

Кіоск стосується всіх аспектів нашого життя, у сфері роздрібної торгівлі, фінансів, авіації, поштових служб, готелів, лікарень, управління транспортом, і тому, у випадку з нашим життям, ми побачимо більше і більше фігури кіосків, це не тільки представляє новий споживач досвід, але також представляють використання терміналів самообслуговування підтримують нову модель продажної стратегії вигідного продажу. Епоха кіоску прибула.

CREATOR (КИТАЙ) TECH CO., LTD

CREATOR є одним із китайських виробників карток для читання кіосків, надає читачі / письменники карток KioskIC / RF, диспенсери для карток Kiosk, валідатор рахунків у всьому світі.

Тел: + 86-755-26710992

Факс: + 86-755-26710105

Мобільний телефон: +8613798299145 (24 години)

E-mail: sales@china-creator.com