Читачі карток IoT дозволяють керувати доступом до Cloud на освітній ринок

НЬЮ-ЙОРК Сіті - ScholarChip, постачальник автоматизованих служб безпеки та управління школами, оголошує про два нові продукти, що охоплюють Інтернет речей (IoT), і використовують Power over Ethernet (PoE) для забезпечення доступу до дверей та відвідування аудиторій у школах K-12.

За даними компанії, пристрої роблять впровадження швидкими, простими та економічними для модернізації в класі та будівництва нових будівель. Обидва продукти використовують хмарну систему доступу та ідентифікаційних рішень ScholarChip.

PoE Secure Reader для доступу до дверей

Перший пристрій, PoE Secure Door Access Reader, може бути реалізований за допомогою існуючих кабелів Ethernet у школі. Двері закріплені шляхом підключення реле до удару до дверей та розумного пристрою для читання карт.

Двері, які підключені до мережі, контролюються Інтернетом і можуть бути заблоковані однією командою з будь-якого місця. Доступ до всіх дозволів та доступу до дверей можна також керувати в Інтернеті.

Читач відвідувань класу "PoE"

Другий пристрій, Reader Attendance Reader у класі "PoE" - це система хмарних технологій, яка дає в режимі реального часу повідомлення про те, які співробітники та студенти знаходяться в будівлі або в певній кімнаті, допомагаючи швидким реагування на першого відгуку.

Читачі можуть бути стіновими або настільними і можуть обробляти аудиторію студентів у віці до 60 секунд.

За допомогою цього пристрою шкільні округи можуть витрачати менше часу на адміністративні та канцелярські завдання.

Обидва пристрої мають бортову обробку та забезпечують безпеку у разі втрати мережі.

"Наша мета - зробити шкільні райони якомога простішими для вдосконалення своїх функцій безпеки та операцій завдяки автоматизації та ефективному підключенню до Інтернету", - говорить Магед Атія, доктор філософії, генеральний директор / CTO, ScholarChip. "Заходи безпеки та системи автоматизованого відвідування перетворюють середовище K12, а IoT і PoE - це хвиля майбутнього".