ЯК ВИКОРИСТОВУЮТЬ RFID ТЕХНОЛОГІЇ: ТИПИ RFID ТЕХНОЛОГІЇ

Перш ніж наймати консультанта або спробувати запровадити RFID самостійно, вам потрібні базові знання про технологію.

Теги RFID

Теги RFID доступні в трьох конфігураціях:

Пасивні мітки не мають внутрішнього джерела живлення, але вони отримують потужність від читача. Вони, як правило, є найбільш недорогими тегами і часто є одноразовими.

Активні теги містять акумулятор, який використовується для передачі, і зазвичай дорожче, але часто можна повторно використовувати.

Напівапасивний, гібрид пасивного та активного, використовує акумулятор для роботи з мікросхеми RFID, але спілкується за допомогою живлення від читача.

Частоти FID

Теги RFID також доступні на різних частотах. До них відносяться низькочастотні (LF), високочастотні (HF), надвисокочастотні (UHF) і ультраширокі діапазони (UWB). Як правило, більш високі частоти пропонують більше пропускної здатності та обміну даними, а також більш високий діапазон зв'язку, говорить Томпсон. Ймовірно, вам знадобиться UHF - це "частота ланцюга постачання", надана Wal-Mart, DoD, і Sam's Club.

RFID Starter Kits

Як складно, як звучить RFID, "це не шаленість", говорить Томпсон. Це також не так дорого, як це було кілька років тому, коли Wal-Mart призначив RFID з 100 своїх великих постачальників. Деякі постачальники спочатку підірвали, оцінюючи до 1 мільйона доларів США для нових систем RFID, проте постачальники технологій незабаром відреагували на програми з простими втіленнями та дешевими "стартових комплектів" та "шлейф-корабель", що дозволило малим підприємствам експериментуйте з RFID і спробуйте одну програму одночасно.

"Багато провайдерів обладнання RFID нададуть стартові комплекти на цілих 2500 доларів, включаючи читача та деякі теги", - говорить Томпсон. "За 25000 доларів, багато виконавців нададуть якісь експрес-оцінки рентабельності інвестицій або цілеспрямовану реалізацію, включаючи один або два читача, деякі теги, установку та підтримку".

Найкращий тип проекту для малого бізнесу починається з невеликого, обмеженого однією програмою (такими як відстеження активів), і в "замкнутому циклі", тобто в межах чотирьох стін вашої власності. Підприємства завжди можуть розширювати програми та види товарів, відстежуваних, і дані можуть бути інтегровані в корпоративні комп'ютерні системи, але важливо освоїти технологію в невеликих масштабах, перш ніж намагатись більшого підприємства, говорять експерти.