Як безконтактний читач карток може скористатися вашим незалежним бізнесом?

Ваш бізнес робить багато продажів під 30 фунтів стерлінгів? У вас є зайняті періоди і тривалий час черги? Безконтактний зчитувач карт може стати відповіддю на ваші проблеми!

У 2016 році було виявлено, що середній споживач Сполученого Королівства в даний час несе менше 5 фунтів стерлінгів грошовими коштами, замість цього покладаючись на оплату карт та мобільних пристроїв. Безконтактні платежі стають дедалі популярнішими, у червні 2017 р. Кількість безконтактних карток, виданих у Великобританії, сягає 110 мільйонів.

Стиль оплати "точка-точка" є споживачем другої природи, і очікується, що безконтактне усиновлення зросте. Очікується, що до 2021 року використання безконтактних технологій збільшиться на 300%, а роздрібні торговці, які не приймають карткових платежів, ризикують залишитись.

Було показано, що підприємства, які приймають платіжні картки, отримують більше продажів. Роздрібні продавці виявили, що продажі зросли на 30% завдяки прийняттю безконтактних платежів за допомогою безконтактного читача карт.

Використання безконтактного зчитувача карт може допомогти вашому бізнесу у багатьох відношеннях. Дізнайтесь нижче.

Черга перебору

Незалежні підприємства з часом зайняті періоди часто виявляють, що їх процес оплати може припинитися. У пікові години довжина черг може утворитися на долі.

Клієнти, які використовують безконтактні картки, можуть швидко завершувати операції, оскільки їм не потрібно витрачати час на підрахунок грошей. Це дозволяє скоротити час черги.

Збільшення доходу

Загальновідомо, що коли споживачі платять за картку, вони, швидше за все, витрачають більше суми та здійснюють більше операцій. Встановлюючи безконтактний зчитувач карт, клієнти зможуть придбати більше імпульсів з низькою ціною.

Підприємства, що використовують бездротовий пристрій для зчитування карт, отримують менше проданих продажів. Зручність безконтактних дозволяє клієнтам платити, не вимагаючи точних змін на руках.

Зниження операцій з готівкою

Власники бізнесу з безконтактним читачем карт пам'яті витрачають менше часу на користування готівкою. Традиційно платіжні картки були зарезервовані для великих покупок. З моменту впровадження безконтактних, змінився спосіб, який споживачі вважають за краще платити.

Навіть найменший покупок можна зробити зараз на карті. Це означає, що безконтактні читачі карт дозволяють власникам бізнесу витрачати менше часу на виконання операцій, що виконуються наприкінці дня. Зменшення змін до досягає меншого ризику викрадення та втрати через помилки.

Покращений досвід роботи з клієнтами

Червень 2017 року був рекордним місяцем для безконтактних платежів, причому 34% всіх карткових платежів у Великобританії було здійснено на безконтактному пристрої. Сплавний стиль тепер очікується як частина повсякденного торгового досвіду. Забезпечення найкращого споживання покупців - це найважливіший спосіб одержати повсякденне замовлення.

Роблячи все якомога простішим, відвідувачам вашого бізнесу буде більше спокуса повернутися. Безконтактний зчитувач карт дозволяє безплатні платежі, що означає швидку службу виїзду.

Чи може ваш бізнес отримати вигоду, приймаючи платежі через безконтактний зчитувач карт? Скористайтеся перевагами безконтактних витрат шляхом модернізації на одному з наших терміналів.