Як буде змінюватися контроль доступу в 2018 році

Контроль доступу в останні роки швидко прогресував, і в найближчому майбутньому він не виглядає як сповільнення, завдяки універсальністю новітніх технологій. Наприклад, з останнім додаванням технології RFID у сучасних смартфонах за допомогою загального технологічного протоколу технології біля польотів (NFC) для Apple Pay®, Google Wallet ™ та Android Pay ™ розширюються в галузі управління персоналом та доступу до транспортних засобів, а системні інтегратори користуються перевагами інтероперабельності обладнання, щоб поєднувати контроль доступу з безпечним платежем.

За даними дослідницької фірми IHS Markit, подальше зростання контролю доступу в 2017 році також призведе до появи нових додатків, таких як біометрія та мобільні облікові дані. Наприклад, значки контролю доступу працівників, що використовуються для оплати в кафетеріях або торгових автоматах, і навіть мобільні телефони можуть надавати облікові дані для безпечного доступу або оплати за допомогою технології NFC. Фактично, вся лінійка читачів карток CPR FEIG підтримує технологію NFC для легкої інтеграції з мобільними технологіями.

Завдяки RFID-зчитувачу та безконтактному модулю платежів, як-от cVEND, RFID може бути інтегрований з контролем доступу на оплачуваних автостоянках або гаражах для парковки готелю, щоб простіше працювати через взаємодію. TIBA Parking зробив саме це, використовуючи обладнання FEIG на ряді автостоянок для швидкого та простого безпілотного входу та виходу.

Оскільки пасивні читачі UHF RFID розширюють свій асортимент, а вартість тегів знижується, технологія також використовується для забезпечення контролю доступу авторизованих транспортних засобів. Зараз більш відкриті спільноти, склади та офісні стоянки впроваджують систему управління доступом до транспортних засобів з використанням датчиків RFID далекого довготи, таких як CREATOR'S CRT-541, який діє як система контролю доступу до карт пам'яті.

Ми пройшли довгий шлях з тих пір, коли забезпечували доступ до місць, а речі вимагали багато часу та робочої сили. Завдяки простоті та функціональності RFID, системи управління доступом будуть і надалі краще розвиватися в майбутньому ... І ось у CREATOR, ми продовжуватиме розробляти наші продукти читача RFID для використання в безпечному контролі доступу, ідентифікації та платіжних системах.