Високоякісний зчитувач NFC CRT-603-CZ7

CRT-603-CZ7 - це безконтактний зчитувач / записувач смарт-карт, розроблений на основі безконтактної технології 13,56 МГц. він підтримує не тільки MIFARE® та ISO 14443 A & B карти, але і всі чотири типи тегів NFC.

NFC Reader CRT-603-CZ7

CRT-603-CZ7 сумісний з CCID і PC / SC. Таким чином, це USB-пристрій plug-and-play, що дозволяє взаємодіяти з різними пристроями і додатками. Він також може читати і писати більш швидко і ефективно.

Щоб підвищити рівень безпеки, CRT-603-CZ7може бути інтегрований із слотом SAM ISO 7816-3. Крім того, CRT-603-CZ7 зчитувач NFC доступний в модульній формі, що дозволяє легко інтегруватися в більші машини, такі як POS-термінали, системи фізичного доступу та торгові автомати.

Зчитувач NFC від CRT-603-CZ7 ідеально підходить як для безпечної перевірки особистої ідентичності, так і для онлайн-транзакцій з мікроплатежами. Інші програми CRT-603-CZ7 включають контроль доступу, електронну оплату, електронні квитки для проведення заходів та масового транспорту, збір за проїзд на платних дорогах та аутентифікацію мережі.

CRT-603-CZ7 поставляється з додатковою підставкою для утримання зчитувача смарт-карт під оптимальним кутом, так що користувачі можуть легко натискати безконтактні карти чи пристрої з підтримкою NFC на CRT-603-CZ7. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами.