Австрійські газосистеми перемикаються на чіп читачів

Починаючи з 2020 року, всім автозаправним станціям доведеться мати чіп-читачі на своїх насосах, а не читачі магнітних смуг.

Австін, штат Техас - це ніякі секретні автозаправки не мали проблем з скиммерами в минулому. Але Австрійські автозаправні станції почнуть перемикати свою політику на боротьбу із скиммерами.

Це може бути однією з останніх речей, про які ви думаєте, коли ви наповнюєте, але важливо думати про те, наскільки безпечно ви використовуєте свою кредитну картку на насосах.

"Я не думаю двічі", - каже Кеті Тіернан, "я просто роблю те, що мені це говорить".

На автозаправних станціях Рендаллс, як на вулиці Бен Уайт та Мачака-роуд, вони дещо змінюють.

"Так, якщо ви покладете свою карту в це тримає його на місці, а не ви зможете витягнути його", сказав Коді Крейвен.

"Так, це не було воріт", - сказала Трейсі Тревіно. "Тоді я не зрозумів, що це чип читач".

Рендаллс змінив зчитувачів карт пам'яті з традиційного читача магнітних стрічок до читачів чіпів, подібно до тих, які ви бачите всередині магазинів. Однак незабаром ви почнете бачити його на кожній заправці по всій країні.

"Національний крайній термін для цього - 2020, тому ми хотіли попередити криву, тому ми вже кілька тижнів працювали", - сказав Мартін Вест, співробітник компанії Randalls. "І, очевидно, безпека кредитної картки є великою справою, і це лише додатковий рівень безпеки, який ми пропонуємо нашим клієнтам, коли вони приходять до наших паливних центрів".

Якщо станція не перемикається, вона буде нести відповідальність за будь-які крадіжки, які трапляються з карт магнітних стрічок.

Клієнти, з якими спілкувався KVUE, мали позитивний прогноз щодо змін.

"Ні, я підтримую чіп та додаткову безпеку цілий день", - сказав Тревіно.

"Я відчуваю себе безпечніше, знаючи, що мої дані не будуть вкрадені читачем чипів", - сказав Тіернан.

"Я б точно хотів би отримати додаткову безпеку", сказав Крейвен.