Розширений продукт Smart Card Reader - виробник-творець

26-28 квітня 2018 р. В Шанхайському новому міжнародному виставковому центрі відбудеться Міжнародний виставковий центр "Самообслуговування", "Кіоск" та "Вендинг 2018". На виставці були представлені різні товари, включаючи термінали та рішення для самообслуговування, комплексні торгові системи, кіоск, системи ідентифікації валюти , обладнання для самообслуговування, термінальне обладнання для мобільних терміналів, пристрій для читання смарт-карт , аксесуари та послуги, пов'язані з торговим автоматом тощо.

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Творця було запропоновано взяти участь у виставці. Чому запрошений Творець? Який бізнес є Творцем?

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Заснована в 2001 році, CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD стає однією з провідних високотехнологічних компаній, яка інтегрує RD, виробництво та маркетинг карткового платежу, оплати готівки та модуль онлайн-платежів. Сертифікована автентифікація системи якості ISO9001 в 2002 році CREATOR стала Шеньчжень високотехнологічним підприємством у 2003 році. Заслужений Національний привіт-технічне підприємство в 2008 році, Creator займає одне з Shenzhen TOP 500 середнього розміру в 2009 році.


Як перша компанія, яка самостійно розробила вбудований зчитувач карт та розповсюджувач карт, CREATOR є лідером у галузі модулів карткових платежів, а також модулем оплати готівки, а також продовжує розвивати онлайн-платіжну індустрію за рахунок придбання найсучасніших базових технологій.


Завдяки постійному вивченню та дослідженню, Creator розробив сім серій вишуканих та інноваційних продуктів: кард-рідер для громадського телекомунікаційного обладнання, термінал заправки, моторизований читач для терміналу самообслуговування, 3 з 1 моторизованим читачем, машина видавлення карт, диспенсер, модуль онлайн-платежів тощо. Ми отримали один патент на винахід, п'ятнадцять патентів утиліт, п'ять сертифікатів EMV, дотримання вимог CE, кілька авторських прав на програмне забезпечення та ліцензію на виробництво тощо. CREATOR завоював популярність з надійністю, чудовою продуктивністю та доступною ціною, продукція була widly застосовується в галузі фінансів, телекомунікацій, галузей промисловості, податкової машини, роздрібної торгівлі, страхування, транспорту та розваг. Творець отримує всебічну честь від клієнтів своїм швидким та відмінним сервісом.


CREATOR постійно прогресує разом з модернізацією систем управління, стандартизації потоку, інтенсифікації архітектури. Заснований на Китаї і пішов у бік світу, CREATOR буде постійно розвиватися і підтримувати творчість, встановлювати великі перспективи з клієнтами, максимізувати взаємну цінність і покращити розвиток галузі.