5 Необхідні факти про транзакції безготівкових банкоматів

Зважаючи на фактичні звіти, зауважте, що під час круглого столу "Картових операцій" минулого тижня на конференції ATMIA в Орландо не відбувся круглий стіл.

Проте, було багато цікавого обговорення, завдяки продуманим питанням про безкартову транзакцію з Донни Ембрі Платіжної Асоціації Інтернаціональ, та поінформовані відповіді з повного складу професіоналів, які мають розумні здібності.


Ось основні моменти від 1-годинного сеансу, відредаговані на довжину:

Чи будуть безкаркасні транзакції бути такими ж важкими та дорогими, як стандарт чіпів?

Керол Спеконга: Ну, тому що ми, мабуть, ніколи не повинні були пройти маршрут ЕМВ. … Просто кажу. Те, що зробив [Фіррєв], насправді намагається використати те, що існує сьогодні.

Так, так, вам потрібно внести деякі зміни програмного забезпечення ... але це набагато простіше, оскільки транзакції виглядають як звичайні старі мережеві транзакції. Це буде лише стандартний висновок. Наші специфікації на еквайринговій стороні - це наполовину сторінки. Це нічого подібне до EMV.

Дуглас Асад: EMV повинно відбутися в цілях безпеки, оскільки Сполучені Штати були слабкою ланкою в ланцюгу з точки зору шахраїв, які приїжджають до Сполучених Штатів. ... Але навпаки, це одна з небагатьох ситуацій, які я бачив, де ви додали нову технологію, яка насправді погіршувала роботу користувачів.

Безготівкові готівкові кошти призначені для зручності користувачів. Він розроблений для покращення досвіду. Ми всі повинні пам'ятати про безпеку, коли це робимо, і це має бути в першу чергу, але кардові готівки збираються задовольнити користувачів, тоді як EMV, до Джо Сміт, він не знає, чому він використовує EMV, він просто знає, що це займає більше часу. ... Безготівкові готівки є для того, щоб зробити досвід кращим.


Як безперервні транзакції допоможуть IAD мінімізувати ризик зміни відповідальності?

Даніель Гудман: Це, безумовно, ключовий елемент того, про що ми думаємо, коли ми підходимо до цього ринку. З безконтактним NFC, це EMV-подібний, оскільки він зберігає відповідальність з емітентом. Оскільки ми дивимось на інші форми, то ми плануємо почати так, як і ми.

Ми знаємо, що для того, щоб заохотити всіх, хто працює в банкоматах, - чому б ви почали працювати в продукті, який ви збираєтеся взяти на себе відповідальність? Отже, це напевно, як ми наближаємося до неї. Будь-які нові типи безкартних користувачів та нових технологій, ми сподіваємось реалізувати це, не перенесши відповідальність перед оператором.


Чи безкардні рішення дійсно забезпечать додаткову безпеку власнику рахунку?

Сам Камель: У мобільному просторі, між потужністю пристрою та всіма точками даних, які його оточують - біометричне, геолокаційне та інше - це насправді створює більш безпечне, безпечне середовище, якщо ви думаєте про це.

Ваша картка відсутня на телефоні, у вас є токенізація ... так що з точки зору ухвалення, з точки зору споживача, продавця чи оператора це виглядає набагато безпечніше.

Лайл Еліас: Поняття мультимодальної біометрії - це, на мою думку, спосіб, яким він буде йти. Це питання про те, наскільки велика транзакція? Наскільки ризикована операція? Це все про зниження ризику. Днів спроби запам'ятовування вашого імені користувача та пароля - вони просто стали несуттєвими.


Усі "Платні" використовують NFC, але Just Cash використовує QR-код. Чому так?

Тодд Лоуренс: Що відрізняється від простору банкоматів, що для NFC та деяких старих машин він потенційно може стати апаратним рішенням, що дорогим для операторів банкоматів, щоб вийти туди та розгортати ... і це насправді не додає, що набагато більше користь

Те, що ми намагалися зробити [модель QR-коду], використовує все, що вже існує, що вже дійсно працює, і просто просунутись у нашій функції, яка з'єднує людей з цією картельною середовищем.

Керол Спекунга: У цих банкоматах, що працюють у [роздрібній торгівлі], повинна бути мережа в США, яка буде корисною для споживача, і ми повинні почати з боку банкомату. Ми почали з PAI, тому що виходили в фінансові установи і намагалися переконати їх [отримати їх на борту], це дуже жорстка продажа. Але щоб тепер можна було йти в фінансові установи і сказати: "Привіт, ми вже отримали 10 000, ми будемо працювати до 25 000 до кінця 2017 року" - це досить потужний.


Які ваші думки про збільшення обсягу за допомогою транзакцій P2P та винагороди?

Річард Вітковскі: сьогодні, якщо ви знаходитесь в Польщі, і ви купуєте камеру Nikon, ви отримаєте знижку ... ваш вибір, коли ви йдете до форми знижок онлайн, вказати номер свого рахунку та номер маршрутизації, і ми покладемо гроші в ваш рахунок [або] надішліть нам свій номер мобільного телефону, і ми надішлемо SMS-повідомлення, щоб миттєво отримати цю знижку [у банкоматі]. Дев'яносто дев'ять відсотків людей вибирають мобільний телефон. ...

У нас є модель, за якою ми стягуємо грошову комісію від особи, яка надсилає готівку, і ми поділяємо її з власниками банкоматів. Це все про додатковий прибуток від транзакцій, які ви раніше не бачили.