RFID Power Відходи: RFID-технологія читачів

З розвитком RFID читачі RFID-технологія більш широко використовуються. Було повідомлено, що RFID-технологія застосування почалася в відходів промисловості, технології, є першим в країні.
У житті сміття отримав відвантажені процес у, через машину читача і сміття бочки Shang RFID електронній мітці обладнання системи може автоматично збору сміття джерело життя і сміття барелів інформації та на кожному бочки в межах сміття для важких метр, досягнуті автоматично сказав важких і бездротових збирання та в режимі реального часу завантаження, також можна на вся громада все сміття барелів сказав важких даних для обробки оптом , завантажити на сервер кінця.
У сортування процес, за допомогою в "Інтернет +" технології, збирання сміття транспортні засоби санітарії, транспортування станцій, зв'язки між переробних підприємств, весь процес прибирання сміття відстеженням, транспортування та обробки, для подальшого просування санітарії та ретельна управління. Сміттєвози можна також визначити чи сміття для вторсировини, від джерела для сприяння утилізації відходів.
Застосування RFID-технологія в відходів промисловості, значно прискорення швидкості та ефективності для відходів, полегшить життя людей.