Виставка

RFID читача: студент відвідуваності системи

З розвитком інформаційних технологій смарт-картка скрізь у життя. RFID карт і RFID читач поступово витісняє звичайних типа контакта IC картка стає новим напрямком в галузі смарт-картки.
RFID карти нового підходу зумовлена успішного RFID і IC картка технології, вирішити проблему джерело вільної і безконтактних, тому, має незрівнянний плюс в порівнянні з магнітних карт і безконтактних карт IC. RFID карт, індукованих IC чіп антена, повністю закритих в стандартних ПВХ листівку, не піддається частинах. Студент відвідуваності системи з використанням технології радіочастотної ідентифікації, студентське відвідуваності, записи та інших функцій.
Через кочували магнітні і безконтактних IC картка студентам клас-відвідування, діловодство, може бути трудомісткий і схильний до перешкод і безконтактного RFID школи відвідуваності системи з використанням технології радіочастотної ідентифікації студентів відвідуваності управління зручний і заощаджує час. Студент відвідуваності систему, транспондерів і RFID читач, транспондер Мітки (карти), і RFID-кард-рідер за підтримки U2270B РЧ-базову станцію пристрій і схема, MCU та допоміжні майстер пристрій ланцюгів і периферичних інтерфейс (клавіатура, LCD годинник і послідовної модуля).
Студент відвідуваності системи дизайн core RFID читач, RFID читач РФ базової станції є ключовим пристрій, пристрій основних даних модуляції, передачі і РФ та даних Демодуляція завдань.