Виставка

RFID читача: архіви управління інформацією

Радіочастотної технології застосовується в управління інтелектуальних файлами високої щільності ділянок, використовуючи повною мірою переваги автоматизовані стелажні і RFID читач переваги, реалізації автоматизації складів, управління інформацією та архіву в автоматизації операцій бібліотеку, поліпшити циркуляцію ефективність архіви відіграють важливу роль. Автоматизовані стелажні в різних галузях промисловості вдома і за кордоном було наочно продемонстровано, використання автоматизованої склад може мати величезні соціальні і економічні вигоди.
Здійснення Інтелектуальне управління архівів інформації. Відповідно до щоденного архіви магазин запит, запозичувати, повернення, безпеки та інші специфічні бізнес для динамічного керування архівами кровообігу, система RFID читач, як носій інформації, на рух кожного Архів кожен аспект збору даних та моніторингу, автоматизації бізнес-процесів, файл, замінивши традиційних паперових робочого процесу. Покращено керування файлами в цілому бізнес можливості управління, зменшити рівень помилок, обміну даними, підвищити ефективність управління, спростити управління, зниження інтенсивності праці, для керування записами забезпечує більш зручний, більш ефективне управління, поліпшити рівень обслуговування, щоб покращити управління чисельність.
Архіви з поточного додатка RFID читача до високої щільності інтелектуальні архіву системи за допомогою менш, мало досвіду, накопиченого, радіочастотної технології з високою щільністю розвідки Архіви в теорії та практики інтелектуальних зберігання високої щільності зробив корисні розвідки архівів, як з точки зору теорії і на практиці, є стрибок вперед.