Виставка

РФ-кард-рідер: застосування RFID-технологія в судна промислові рибальські

Інновації застосування RFID-технологія в прибережних районах Китаю, основні проведення палубі, електронної візової управління, статистичних рибопромислові входу і виходу Hong Kong, електронних і електронного бізнесу управління потреби правоохоронних органів, для управління риболовля принесла значних результатів, подальшого поліпшення контролю безпеки човна рибалка Informationization управління, надає наукову основу для майбутнього розвитку відповідних рибальства стандартів та важливі посилання. Все це залежить від RFID і РФ кард-рідер.
Більше рибалка в прибережних міст Китаю, в основному для сім'ї майстерень, окремі один, відсутність ефективної гармонізація регуляторних заходів, судна промислові рибальські і морських рибних ресурсів захисту з малозабезпечених. На підтримку технології радіочастотної ідентифікації Китай почали посилювати управління рибальські човни, багато хто починає встановити RFID теги відповідно до їх судна промислові рибальські і кард-рідер РФ в порту настройки керування.
Використання RFID-технологія для досягнення риболовля безконтактного інспекції, можна суттєво підвищити ефективність роботи правоохоронних органів. Через впровадження проекту буде безпосередньо сприяти RFID-технологія та зв'язок між кард-рідер РФ у відповідній галузі, підвищити конкурентоспроможність промисловості ланцюг форми, ефективно просувати програми RFID-технологія в розвитку морського рибальства.