Про нас

Створена в 2001 році, ТВОРЦЯ (Китай) технологія Co., LTD стає однією з провідних компаній Hi-Tech, яка інтегрована RD, виробництві і збуті платіжних карт, видача готівки та оплати онлайн модуль. Сертифікований якості ISO9001 система автентифікації в 2002 році, ТВОРЕЦЬ став Шеньчжень Hi-Tech підприємства в 2003 році. Заслужений Hi-Tech Чеське Будейовіце в 2008 році, творець увійшов Шеньчжень Топ 500 середні підприємства в 2009 році.

Як перша компанія, які самостійно розроблена вбудованих кард-рідер і Диспенсер картки ТВОРЕЦЬ є лідером в карткової індустрії платіжних модуль як також готівкових платежів модуль, а також advancer в індустрії онлайн-платежів через придбати самі передові технології core.

З на постійно вивчати і досліджень, творець має розвинена сім серіалів вишукані та інноваційних продуктів: кард-рідер для громадського Телеком, заправити терміналу, моторизовані читач для термінал самообслуговування, 3 в 1 моторизовані читач, карт, видача машина, диспенсер, модуль онлайн-платежів тощо, ми отримали один патент на винахід, п'ятнадцять Utility модель патентів, п'ять EMV сертифікати, CE дотримання, кілька програмного забезпечення авторські права і ліцензії виробництва і т. д. ТВОРЕЦЬ завоювала популярність з надійності виробів, чудова продуктивність і розумні ціни, продукція була widly застосовується в галузі фінансів, телекомунікацій, pertrochemical промисловості, податкових машина, роздрібної, страхування, перевезення і розважальних програм. Творець перемог всеосяжний честь від клієнтів за її швидкий, відмінний сервіс.

ТВОРЕЦЬ постійно розвивається разом з модернізації системи управління, потік стандартизації, інтенсифікація архітектури. На основі Китай і пішов до світу, ТВОРЦЯ б постійно просуватися вперед і тримати творчих, встановлення grand проспект з клієнтами, щоб Максим взаємної цінують і вперед промисловості краще.